Logga in

Till toppen av sidan

susanne sidén

Susanne Sidén, VD och koncernchef
Tel: 010-130 30 12
Epost: susanne.siden@frosunda.se

Tidigare: Carema Omsorg (Affärsutvecklingschef), AB Mando (Sverigechef)

På Frösunda sedan: September 2011

hans aulin

Hans Aulin, Ekonomi- och finansdirektör
Tel: 010-130 59 91
E-post: hans.aulin@frosunda.se

Tidigare: Thorengruppen (CEO och styrelseledamot), Frösunda (CFO), JBO (CFO & CEO), Caran (CFO)

På Frösunda sedan: (2012-2013) Juli 2017

sofia nilsson

Sofia Nilsson, HR-direktör
Tel: 010-130 30 46
E-post: sofia.nilsson@frosunda.se

Tidigare: Aon Hewitt (Health & benefit director), Swilkenbridge Group (Styrelseledamot), Carema Sjukvård (HR-direktör)

På Frösunda sedan: Augusti 2014

david fredriksson

David Fredriksson, Marknad- och affärsutvecklingschef
Tel: 010-130 34 50
E-post: david.fredriksson@frosunda.se

Tidigare: Cinclus Technology (Projektledare), Karlöf Consulting (Konsult), Eltel Networks (Konsultchef)

På Frösunda sedan: Januari 2013

katarina hamnström

Katarina Hamnström, Operativ chef
Tel: 010-130 35 39
E-post: katarina.hamnstrom@frosunda.se

Tidigare: Janssen-Cilag (Medical affairs director), Sanofi-aventis (Medical affairs director), MSD (Clinical research), MSD (Clinical research physician)

På Frösunda sedan: Augusti 2016

benjamin enryd

Benjamin Ernryd, CIO
Tel: 010-130 41 15
E-post: benjamin.ernryd@frosunda.se

Tidigare: Parks and Resorts Scandinavia AB (CIO), Qbranch Stockholm AB (Avdelningschef Governance), TA Teleadress Information AB (CTO).

På Frösunda sedan:  Juni 2017

pouya kouchakpour

Pouya Kouchakpour, Anbudschef
Tel: 010-130 35 21
E-post: pouya.kouchakpour@frosunda.se

Tidigare: Royal Bank of Scotland (Account manager), Coutts Bank (Equity sales)

På Frösunda sedan:  Oktober 2009

christine rosencrantz

Christine Rosencrantz, Kvalitetschef
Tel: 010-130 31 53
E-post: christine.rosencrantz@frosunda.se

Tidigare: KFUM Umeå (Board member), PondusKommunikation (Chairman), Swedbank(Director), ThorenGruppen (Vice president)

På Frösunda sedan: September 2012

Hjälp oss göra webbplatsen bättre

Lämna synpunkter här

Vår webbplats är till för dig

Är det något du skulle vilja ha annorlunda?

Lämna dina synpunkter i formuläret.